T U E S D A Y !!

T U E S D A Y !!

Hej!
Idag har vi mycket fint bland våra nyheter!
Vad sägs om en den här fantastiska skjortklänningen i vitt och ljusblått med fickor i sidorna. Älskar fickor i klänningar! Avtagbart skärp i midjan som och knäppning hela vägen ner gör att den har många användningsområden.
Bär den öppen med eller utan skärpet som en kaftan eller ta bort skärpet och bär den som klänning med mycket volym! Den är generös i storleken med mycket tyg samtidigt som den är gjord av Tencel Lyocell så den är mjuk och skön på.

Om man inte är så mycket för klänningar vill vi varmt tipsa om skjortan som kommer i samma tyg och även den är generös i sin passform. Rak och vid i modellen som ger utrymme för att andas :) Kvalitén är verkligen så fin och värd sin plats i garderoben.

Dagens byxor heter Objnicky och dem finns sen tidigare i svart och vitt. Dem vita kom förra veckan och togs emot väldigt väl, tror vi har två st kvar av dem. Dessa byxor känns som mjukisbyxor, så otroligt mjuka! Perfekta för lek, jobbet, festen eller bara hänga runt i hemma.
Dagens knyt blus som finns i 3 färger är även den en riktig sommarklassiker! Så fin med sin hålstickning och stora härliga ballongärmar. 299 kr för en top som ser väldigt välarbetad ut! Ps. Dem fina chinosen som är på bild fick vi in förra veckan och dem hittar du här :) https://mandeldesign.se/produkt/vichino-rwre-7-8-new-pant/

Och ni missade väl inte gårdagens påfyllningar? Två av era favoritbyxor har vi laddat upp med fler storlekar och även den självklara underklänningen med justerbara axelband från Vila finns nu i svart, nude och vitt. In och titta vetja!

Stor kram från oss

Säsongens mode från välkända varumärken. Vi erbjuder personlig service och hjälper dig att hitta rätt bland aktuella trender.

Jacqueline De Yong

JDYNEW MEGAN L-S PULLOVER KNT

Ordinarie pris
200 kr
Reapris
200 kr
Ordinarie pris
329 kr
Enhetspris
Translation missing: sv.general.accessibility.unit_price_separator 

Nyhetsbrev

Anmäl dig för att få vårt nyhetsbrev och ta del av erbjudanden och förhandsinfo.

More posts