
Heej!
Hur mår ni? Tisdag och regnet öser ner här hos oss. Lite mysigt ändå, tända ljus, en kopp kaffe och en gosig varm kofta på det så känns det bättre :)
Tips på 3 stora favoriter som jag själv har kommer här:




https://mandeldesign.se/produkt/slflulu-ls-knit-long-cardigan/
Och såklart vår allas favorit, Viril får vi inte glömma, ni har väl inte missat att den har kommit i julens röda färg?! Dessutom i en klar röd färg som jag tycker är väldig snygg! I synnerhet till ett par ljusa jeans med vit top upptill.
Vi kommer inte få in fler så var snabba om ni vill ha :) Du hittar den här:
https://mandeldesign.se/produkt/viril-open-l-s-knit-cardigan/
Så förstås bjuder jag på en liten sneakpeak på en kofta som kommer inom kort! Så fin bomullskofta i mjuk rosa och kommer även i en orange färg, supernsyggt!
Dagens Nyheter däremot dem går inte av för hackor! Klänningen är bara SÅ vacker! Och den glittriga toppen med halvpolo på första bilden gör sig väldigt bra under en svart kavaj eller nerstoppad till kjolen som Maria har på bilden.
Kjolen hittar ni här: https://mandeldesign.se/produkt/vitalina-coated-hw-plisse-skirt/
Här kommer alla dagens nyheter med länkar!
Ha en jättehärlig dag och massa kramar på er!

https://mandeldesign.se/produkt/slfjomena-ls-short-dress/
Supersöt tröja som är väldigt mjuk och gosig med fin spets i halsringningen. 399 kr och du hittar den här: https://mandeldesign.se/produkt/vifeami-knit-lace-l-s-top/
En av årets älskade jultröjor! Tycker om att det äntligen kommit en i rosa, är ju inte alla som vill ha rött.
Endast 229 kr!!
Superbilligt och ni hittar dem här: https://mandeldesign.se/produkt/vmnewelfiegirl-ls-o-neck-blouse/
[caption id="attachment_128342" align="aligncenter" width="1024"]
